رندرهای جدید آیفون ۲۰۱۹ اپل

رندرهای جدید آیفون ۲۰۱۹ اپل

هنوز در اولین ماه از سال جدید میلادی هستیم و تا زمان عرضه‌ی آیفون‌های ۲۰۱۹ اپل به بازار، زمان زیادی باقی مانده است، اما اهمیت بالای آیفون اپل باعث شده که از همین حالا خبرهای مرتبط به آن‌ها در فضای وب به چشم بیاید. در واقع کمتر از چهار ماه از معرفی آیفون‌های ۲۰۱۸ به بازار می‌گذرد، اما کاربران کمپانی اپل از همین حالا برای عرضه ی آیفون‌های جدید لحظه‌شماری می‌کنند.

مدتی قبل چند رندر برای آیفون ۲۰۱۹ منتشر شده بودند که از طراحی عجیب لنز دوربین در قسمت پشتی آن بهره می برد. واکنش کاربران به این رندرها،جالب نبود و تعداد زیادی از کاریران چنین طراحی را از سوی اپل، بعید می‌دانستند. در رندرهای قبلی قسمت پشت آیفون ۲۰۱۹ دارای دوربینی سه‌گانه با ظاهری مربعی بود و ظاهر زیاد جذابی نداشت.
حال ساعاتی پیش وب سایتی به‌نام CompareRaja چند تصویر جدید از آیفوت ۲۰۱۹ منتشر کرد و به‌نقل از منابعی معتبر، ادعا می کند که این رندرهای جدید در واقع یکی از طرح‌هایی است که اپل برای آیفون ۲۰۱۹ در نظر گرفته است.

آیفون 2019

مجموعه CompareRaja می‌‌گوید که هر دو این رندرها توسط کمپانی اپل مورد بررسی قرار گرفته‌ است و این یعنی احتمال اینکه طراحی آیفون ۲۰۱۹ از یکی از آن‌ها بهره ببرد را زیاد می کند. در واقع آیفون ۲۰۱۹ اپل حال در مرحله‌ی آزمایش‌های اعتبارسنجی قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود که یکی از این رندرها مربوط به دو نسخه معمولی آیفون ۲۰۱۹ و نسخه مکس آیفون ۲۰۱۹ باشد.

با اطمینان نمی‌توان گفت که کدام‌یک از این رندرها به کدام‌یک از آیفون های ۲۰۱۹ مرتبط هستند؛ همچنین که زمان زیادی از رونمایی آیفون ۲۰۱۹ باقی مانده است، با اطمینان نمی‌توان در مورد صحت این رندرها صحبت کرد.

آیفون 2019

دراین رندرها،شاهد یک گوشی آیفون با حاشیه‌های کمتر نسبت به نسل آیفون های ۲۰۱۸ هستیم. در ضمن نحوه‌ی قرارگیری ماژول دوربین در قسمت پشت این گوشی می باشد. قرار است در آیفون ۲۰۱۹ از ماژول دوربین سه‌گانه با طراحی افقی استفاده شود؛ در نزدیکی دوربین دوم، شاهد حلقه‌ای ضریف و کوچک هستیم که قطعا فلاش LED است.
به غیر از مواردی که گفتیم، طراحی آیفون ۲۰۱۹ تفاوت چندانی با آیفون XS ندارد و شباهتی زیادی به آن دارد و همچنان شاهد بریدگی در بخش بالایی صفحه نمایش گوشی هستیم.

شایعه های اخیر حاکی از این است که اپل در آیفون‌های جدید خود از درگاه USB-C استفاده می کند ولی در رندرهای جدید،‌از این قابلیت استفاده نشده. در هر صورت تا زمان معرفی آیفون ۲۰۱۹ زمان زیادی باقی مانده است و اپل طی این زمان می‌تواند تغییرات بسیار زیادی را در این گوشی اعمال کند.

آیفون 2019

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *